LifeStyle-Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Acest forum apartine serverului de San Andreas Multy Player! Va rugam respectati Regulamentul!
 
AcasaAcasa  Zona FunnY Zona FunnY  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cerere Police Departament

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
TrueBlooD
Owner-Principal
Owner-Principal
TrueBlooD


Mesaje : 59
Data de înscriere : 05/11/2011

Cerere Police Departament Empty
MesajSubiect: Cerere Police Departament   Cerere Police Departament EmptyJoi Noi 24, 2011 8:07 am

Nick :
Level :
Varsta :
Poza :
Id skype :
Id mess :
Ai mai fost lider? :
Ai experienta in moderare? :
Motiv (200 cuv) :


(Cea mai frumoasa cerere v-a fi ales ca lider pe merit)
Sus In jos
Mr.Carter




Mesaje : 1
Data de înscriere : 10/12/2011

Cerere Police Departament Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Police Departament   Cerere Police Departament EmptySam Dec 10, 2011 11:24 am

Nick : Mr .Carter
Level : 5-6
Varsta : 16
Poza : Nu merge sa uploadez poza nustiu ce are imi cer scuze.
Id skype : Dusmanul
Id mess : Cannyoon
Ai mai fost lider? : Nu pe acest server.
Ai experienta in moderare? : Deisgur
Motiv (200 cuv) : Doresc sa devin liderul acestei factiuni pentru ca: - imi place foarte mult sa joc rp, aceasta factiune este foarte mult bazata pe roleplay, si consider ca am experienta necesara in joc pentru a fi lider-ul acestei factiuni. Voi recruta membrii cat mai activi pentru factiune, voi fi cat mai activ pentru a putea pune restrictii in zonele cu scandal intre mafii/ganguri, voi recruta membrii cu experieta, desigur le voi da o sansa si celorlalti, pentru ca nu toti ne-am nascut invatati. Voi lua membrii care sa nu stea foarte mult afk, pentru a fi goala lista cu wanted mereu.O sa incerc sa fiu un exemplu bun de urmat in factiunea mea, asa cum sunt si alti lideri din comunitate, cu aceasta ocazie voi incerca sa ridic si comuitatea, avand lider la Police Departament. Voi duce factiunea la nivel maxim, voi tine factiunea plina mereu pentru ca este o factiune foarte importanta pe server sau poate chiar cea mai importanta si este necesar sa fie mereu plina si sa fie membrii Online. Le voi marii salariile la fiecare rank cu 100k. Voi recruta membrii capabili de aceasta factiune, care sa nu aiba 92391823128 plangeri pe zi, care nu fac dm aiurea. Dupa cum se zice e cea mai importanta factiune de pe server, voi face sa fie si cea mai buna. Ma voi implica foarte mult in factiune, voi discuta mereu cu membrii, ii voi ajuta dak vor avea nevoie. Vreau sa daug o singura regula la factiune, membrii factiunii sa nu fie /undercover si sa mearga cu masina de politie pentru ca se da seama ca e politist. Aceasta gresala v-a fi sanctionata cu Faction Warn ! Atat am avut de sppus!
Sus In jos
TrueBlooD
Owner-Principal
Owner-Principal
TrueBlooD


Mesaje : 59
Data de înscriere : 05/11/2011

Cerere Police Departament Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Police Departament   Cerere Police Departament EmptyDum Dec 11, 2011 2:32 am

Mr.Carter a scris:
Nick : Mr .Carter
Level : 5-6
Varsta : 16
Poza : Nu merge sa uploadez poza nustiu ce are imi cer scuze.
Id skype : Dusmanul
Id mess : Cannyoon
Ai mai fost lider? : Nu pe acest server.
Ai experienta in moderare? : Deisgur
Motiv (200 cuv) : Doresc sa devin liderul acestei factiuni pentru ca: - imi place foarte mult sa joc rp, aceasta factiune este foarte mult bazata pe roleplay, si consider ca am experienta necesara in joc pentru a fi lider-ul acestei factiuni. Voi recruta membrii cat mai activi pentru factiune, voi fi cat mai activ pentru a putea pune restrictii in zonele cu scandal intre mafii/ganguri, voi recruta membrii cu experieta, desigur le voi da o sansa si celorlalti, pentru ca nu toti ne-am nascut invatati. Voi lua membrii care sa nu stea foarte mult afk, pentru a fi goala lista cu wanted mereu.O sa incerc sa fiu un exemplu bun de urmat in factiunea mea, asa cum sunt si alti lideri din comunitate, cu aceasta ocazie voi incerca sa ridic si comuitatea, avand lider la Police Departament. Voi duce factiunea la nivel maxim, voi tine factiunea plina mereu pentru ca este o factiune foarte importanta pe server sau poate chiar cea mai importanta si este necesar sa fie mereu plina si sa fie membrii Online. Le voi marii salariile la fiecare rank cu 100k. Voi recruta membrii capabili de aceasta factiune, care sa nu aiba 92391823128 plangeri pe zi, care nu fac dm aiurea. Dupa cum se zice e cea mai importanta factiune de pe server, voi face sa fie si cea mai buna. Ma voi implica foarte mult in factiune, voi discuta mereu cu membrii, ii voi ajuta dak vor avea nevoie. Vreau sa daug o singura regula la factiune, membrii factiunii sa nu fie /undercover si sa mearga cu masina de politie pentru ca se da seama ca e politist. Aceasta gresala v-a fi sanctionata cu Faction Warn ! Atat am avut de sppus!


Oare pe cine sa aleg ? am asa de multi care au facut cerere

Mr.Carter - acceptat ca lider Police Departament
Sus In jos
TrueBlooD
Owner-Principal
Owner-Principal
TrueBlooD


Mesaje : 59
Data de înscriere : 05/11/2011

Cerere Police Departament Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Police Departament   Cerere Police Departament EmptyJoi Dec 15, 2011 6:57 am

Se cauta Lider!
Sus In jos
xBlake




Mesaje : 13
Data de înscriere : 10/12/2011

Cerere Police Departament Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Police Departament   Cerere Police Departament EmptyJoi Dec 15, 2011 7:09 am

Nick : BinLaden
Level :5 => 20/24
Varsta :16
Poza :See in game
Id skype :soryn-sorinel81
Id mess :cena_sorin
Ai mai fost lider? :Da , TJM
Ai experienta in moderare? :Da
Motiv (200 cuv) :Salut . Pai motivul este: Factiunea nu mai are lider asta inseamna ca nu avem un general in lupta. Doresc liderul pentru ca sa aduc Los Santos Police Departament intr-o echipa de elita care o sa fie mai puternica si civilizata decat echipele SWAT din lumea reala. Un lider pentru mine inseamna o responsabilitate,nu o jucarie. Ca lider job'ul meu este de a ajuta oameni si sa apar locuitorii serverului de infractori. Daca unul ma intreaba cum poate intra in factiune,am sa ii spun ca ii trebuie level'ul minim X ,cerere pe forum,sa citeasca regulamentul si sa dea un test de intrare.Daca ma intreaba cineva cum se da wanted,cum se ia arme am sa-l ajut si am sa-i sfatuiesc sa citeasca din cand in cand regulamentul. Ca lider munca mea este sa ii ajut pe jucatori,sa vin la sedinte,sa ma ocup de forum,sa ma ocup de factiune si alte treburi. DACA prind pe unul ca are un job ilegal sau lucreaza cu mafia,am sa-l dau afara.Poate ca la altii le convine sa eseueze niste urmariri sau sa-i moara niste playeri,dar mie nu-mi convine,as face orice sa nu moara cineva sau sa nu eseuam o urmarire.

Daca as fi lider,eu as adauga (ceva nou) Reguli mai bune,Respect,Civilizatie,Antrenamente si Sa fim buni
Sus In jos
TrueBlooD
Owner-Principal
Owner-Principal
TrueBlooD


Mesaje : 59
Data de înscriere : 05/11/2011

Cerere Police Departament Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Police Departament   Cerere Police Departament EmptyJoi Dec 15, 2011 7:45 am

xBlake a scris:
Nick : BinLaden
Level :5 => 20/24
Varsta :16
Poza :See in game
Id skype :soryn-sorinel81
Id mess :cena_sorin
Ai mai fost lider? :Da , TJM
Ai experienta in moderare? :Da
Motiv (200 cuv) :Salut . Pai motivul este: Factiunea nu mai are lider asta inseamna ca nu avem un general in lupta. Doresc liderul pentru ca sa aduc Los Santos Police Departament intr-o echipa de elita care o sa fie mai puternica si civilizata decat echipele SWAT din lumea reala. Un lider pentru mine inseamna o responsabilitate,nu o jucarie. Ca lider job'ul meu este de a ajuta oameni si sa apar locuitorii serverului de infractori. Daca unul ma intreaba cum poate intra in factiune,am sa ii spun ca ii trebuie level'ul minim X ,cerere pe forum,sa citeasca regulamentul si sa dea un test de intrare.Daca ma intreaba cineva cum se da wanted,cum se ia arme am sa-l ajut si am sa-i sfatuiesc sa citeasca din cand in cand regulamentul. Ca lider munca mea este sa ii ajut pe jucatori,sa vin la sedinte,sa ma ocup de forum,sa ma ocup de factiune si alte treburi. DACA prind pe unul ca are un job ilegal sau lucreaza cu mafia,am sa-l dau afara.Poate ca la altii le convine sa eseueze niste urmariri sau sa-i moara niste playeri,dar mie nu-mi convine,as face orice sa nu moara cineva sau sa nu eseuam o urmarire.

Daca as fi lider,eu as adauga (ceva nou) Reguli mai bune,Respect,Civilizatie,Antrenamente si Sa fim buni

Acceptat ca Lider !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere Police Departament Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Police Departament   Cerere Police Departament Empty

Sus In jos
 
Cerere Police Departament
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [Police Departament] Invoiri
» [Police Departament] Salarii
» [Police Departament] Angajari
» [Police Departament] Reclama un angajat
» [Police Departament] Anunt Sedinte

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LifeStyle-Romania :: LifeStyle-Romania Sa-Mp :: LifeStyle-Romania Sa-Mp :: Factiuni :: Cerere lider-
Mergi direct la: