LifeStyle-Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Acest forum apartine serverului de San Andreas Multy Player! Va rugam respectati Regulamentul!
 
AcasaAcasa  Zona FunnY Zona FunnY  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cerere Federal Bureau of Investigation

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
TrueBlooD
Owner-Principal
Owner-Principal
TrueBlooD


Mesaje : 59
Data de înscriere : 05/11/2011

Cerere Federal Bureau of Investigation  Empty
MesajSubiect: Cerere Federal Bureau of Investigation    Cerere Federal Bureau of Investigation  EmptyJoi Noi 24, 2011 8:15 am

Nick :
Level :
Varsta :
Poza stats :
Id skype :
Id mess :
Ai mai fost lider? :
Ai experienta in moderare? :
Motiv (200 cuv) :

(Cea mai frumoasa cerere v-a castiga pe merit)
Sus In jos
joni_




Mesaje : 3
Data de înscriere : 11/12/2011

Cerere Federal Bureau of Investigation  Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Federal Bureau of Investigation    Cerere Federal Bureau of Investigation  EmptyDum Dec 11, 2011 7:45 am

Nick : joni_
Level : 3
Varsta : 12-13
Poza stats : Nu pot pune link nu am o saptamana.Check in joc Smile
Id skype : Nu am
Id mess : Iti zic prin /w in joc (nu fac public)
Ai mai fost lider? : Nu
Ai experienta in moderare? : Da am mai avut un forum deasta si eu :-j dar arata mai bine
Motiv (200 cuv) :
Salut numele meu este Ionut si sunt din orasul Tecuci.
Doresc leader la F.B.I avand scopul principal de a construi o factiune.
In primul rand dupa pararea mea am experienta,motivatia,ambitia si calitatiile necesare si mai mult de atat ma simt capabil pentru aceasta functie extrem de importanta, dar totodata si frumoasa pe orice server RolePlay.
Din momentul din care voi deveni lider sigur se vor vedea schimbari in joc, adica oamenii nu se vor mai impusca airea pe strazi.
Voi face din FBI o factiune mereu activa si foarte greu de intrat in ea.
Stiu ca multi dintre voi cred ca nu merit , dar macar activitatea pe acest server sa imi fie rasplatita.
Fac aceasta cerere de leader deoarece vreau sa ajut serverul sa nu imi bat joc de factiune si sa fac sa aibe membri cat mai activi si prietenosi membri demni de a fi FBI.
Federal Bureau Of Investiagrion (FBI) este o organizatie guvernamentala care se ocupa in special cu rezolvare celor mai grele cazuri si asista politia si lucreaza in special impotriva organizatiilor corupte,influentelor precum si traficului sau consumului de droguri.
Obiectivul meu este sa o aduc inapoi in scurt timp
pe '' linia de plutire'' acolo unde a fost odata astfel incat tuturor rivalilor
le vom impune frica.
Aceasta factiune nu a mai fost ingrijita de mult si as dori sa o pun pe picioare , recrutand player cu bun simt si instruiti , care ar fi in stare sa prinda infractori si sa nu fie corupti.
Cam atat am avut de spus si sper ca munca mea sa fie rasplatita.
Sus In jos
vla4dutzel




Mesaje : 3
Data de înscriere : 11/12/2011

Cerere Federal Bureau of Investigation  Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Federal Bureau of Investigation    Cerere Federal Bureau of Investigation  EmptyDum Dec 11, 2011 8:43 am

[quote="TrueBlooD"]Nick :TheBlackAngel
Level :3
Varsta :14
Poza stats :nu merge sa pun
Id skype :nu am
Id mess :the_black_angel_vl4dutzel
Ai mai fost lider? :nu
Ai experienta in moderare? :da ... sa zicem
Motiv (200 cuv) : Ma numesc Vlad si sunt din Braila.Imi doresc foarte foarte mult sa fiu si eu lider mai ales la o asa factiune.Vreau sa fiu lider la FBI pentru ca vreau sa fac din aceasta factiune sa fie cea mai apreciata dupa server.Am experienta in politie, am mai fost pe alte servere si era cea mai buna factiune atunci, alt motiv pentru care vreau sa intru in FBI e ca vreau ca pe acest server sa fie diciplina si ordine sa nu se faca crime decat in bataile de strada sa nu se sparga banca si sa fie pe server oameni care vor sa ridice serverul prin disciplina si ordine care este facuta de politie adica de FBI,NG si PD. Federal Bureau Of Investiagrion (FBI) este o organizatie guvernamentala care se ocupa in special cu rezolvare celor mai grele cazuri si asista politia si lucreaza in special impotriva organizatiilor corupte,influentelor precum si traficului sau consumului de droguri.
Obiectivul meu este sa o aduc inapoi in scurt timp in fruntea clasamentului de factiuni
Si sa impune respect in fata raufacatorilor de pe server si sa bagam frica in ei.
Din momentul din care voi deveni lider sigur se vor vedea schimbari in joc, adica oamenii nu se vor mai impusca aiurea pe strazi.Stiu ca multi dintre voi cred ca nu merit , dar macar activitatea pe acest server sa imi fie rasplatita.Aceasta factiune nu a mai fost ingrijita de mult si as dori sa o pun pe picioare , recrutand playeri cu bun simt si instruiti , care ar fi in stare sa prinda infractori si sa nu fie corupti.Cam atat am avut de spus si sper ca munca mea sa fie rasplatita.Sper sa primesc lider si iti promit eu True ca nu te voi dezamagi.
Sus In jos
joni_




Mesaje : 3
Data de înscriere : 11/12/2011

Cerere Federal Bureau of Investigation  Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Federal Bureau of Investigation    Cerere Federal Bureau of Investigation  EmptyDum Dec 11, 2011 9:21 am

Esti un nemernic .Mi-ai copiat cererea CUVANT CU CUVANT .Nu am vazut un om mai ***** de atat.
Sus In jos
TrueBlooD
Owner-Principal
Owner-Principal
TrueBlooD


Mesaje : 59
Data de înscriere : 05/11/2011

Cerere Federal Bureau of Investigation  Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Federal Bureau of Investigation    Cerere Federal Bureau of Investigation  EmptyDum Dec 11, 2011 10:26 pm

joni_ a scris:
Esti un nemernic .Mi-ai copiat cererea CUVANT CU CUVANT .Nu am vazut un om mai ***** de atat.

Agresivule ! Si tu vrei sa zici ca tu ai facut cererea? E copy se vede clar la "deoarece aceasta factiune nu a mai fost ingrijita de mult" .... Aloo de ce ai scrie asta daca sv nu are nici 4 zile?

Stai linistit ca eu nu tin cont decat de frumusetea cererii si are potential pentru un lider.
Sus In jos
vulturu




Mesaje : 2
Data de înscriere : 12/12/2011

Cerere Federal Bureau of Investigation  Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Federal Bureau of Investigation    Cerere Federal Bureau of Investigation  EmptyLun Dec 12, 2011 6:57 am

Nick : VulturU
Level : 3
Varsta : 14
Poza stats : /check in joc
Id skype : dj_norby_97
Id mess : nu folosesc decat skype-u dar in orice caz e lafel ca cel de skype
Ai mai fost lider? : pe acest server nu dar in general am experienta si da am fost
Ai experienta in moderare? : sa zicem Very Happy
Motiv (200 cuv) : Vreau sa scap serverul de infractori sa domineze legea , desi stiu ca nu se poate cu voi Very Happy voi incerca din rasputeri si voi lua alaturi de mine cei mai buni si ambitionati playeri . Eu zic ca am destula experienta am mai fost in pd , fbi genuri din acestea si nici odata nu am fost scos din gang decat din motivul ca nu era lider .

Va multumesc !
Sus In jos
joni_




Mesaje : 3
Data de înscriere : 11/12/2011

Cerere Federal Bureau of Investigation  Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Federal Bureau of Investigation    Cerere Federal Bureau of Investigation  EmptyLun Dec 12, 2011 11:21 am

TrueBlooD a scris:
joni_ a scris:
Esti un nemernic .Mi-ai copiat cererea CUVANT CU CUVANT .Nu am vazut un om mai ***** de atat.

Agresivule ! Si tu vrei sa zici ca tu ai facut cererea? E copy se vede clar la "deoarece aceasta factiune nu a mai fost ingrijita de mult" .... Aloo de ce ai scrie asta daca sv nu are nici 4 zile?

Stai linistit ca eu nu tin cont decat de frumusetea cererii si are potential pentru un lider.

Pai logic ca nu a mai fost ingrijita =)) daca e nou serverul vai de voi
Sus In jos
chesfar




Mesaje : 2
Data de înscriere : 13/12/2011

Cerere Federal Bureau of Investigation  Empty
MesajSubiect: Cerere LEADER ChesFaR!!   Cerere Federal Bureau of Investigation  EmptyJoi Dec 15, 2011 7:21 am

Nick :ChesFaR
Level :3
Varsta :14
Poza stats : Scuze nu pot sa pun poza dar se vede in game !!!
Id skype :dan.andrey2
Id mess :andrei_chesfar
Ai mai fost lider? :Nu ca sunt INCEPATOR !!
Ai experienta in moderare? :Da!!
Motiv (200 cuv) :Pai sa incepem TrueBlooD (owner) Salut ! ma cheama Andrei si sunt din OVIDIU, vreau sa i-au LEADER la aceasta functie:
-In primul rand nu voi fi inactiv Exclamation Exclamation
-Voi fii asupra membrilor pentru a nu face:Drive-By (DB), Deatch-Match aiurea (DM aiurea) Spawn-Kill (SK) si etc. Exclamation
-Voi da rank doar la cei ACTIVI si care au experienta afro
-Daca vreun PLAYER intra in factiune si sta doar 1zii-2-zile il voi pedepsi cu BLL (Black-List).
-Daca un player da testele si nu stiu vreo intrebare Question nu ii voi zice pe /w.
-Daca vreun membru ma va injura next /uninvite.
-Daca vreun player da WANTED aiurea next /uninvite + Restrictie 30zile sau daca nu sunt pe server va fii responsabil OWNERU (TrueBlooD) Sau ADMINU Wink Exclamation
-Si daca i-au LEADER nu o sa regreti iti PROMIT sunny santa





Salariile Federeal Bureau of Investigation:
*Rank 1:50k
*Rank 2:60k
*Rank 3:70k
*Rank 4:80k
*Rank 5:90k
*Rank 6:100k



Stiu Role-Play Exclamation Exclamation Exclamation
Sus In jos
TrueBlooD
Owner-Principal
Owner-Principal
TrueBlooD


Mesaje : 59
Data de înscriere : 05/11/2011

Cerere Federal Bureau of Investigation  Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Federal Bureau of Investigation    Cerere Federal Bureau of Investigation  EmptyJoi Dec 15, 2011 7:33 am

chesfar a scris:
Nick :ChesFaR
Level :3
Varsta :14
Poza stats : Scuze nu pot sa pun poza dar se vede in game !!!
Id skype :dan.andrey2
Id mess :andrei_chesfar
Ai mai fost lider? :Nu ca sunt INCEPATOR !!
Ai experienta in moderare? :Da!!
Motiv (200 cuv) :Pai sa incepem TrueBlooD (owner) Salut ! ma cheama Andrei si sunt din OVIDIU, vreau sa i-au LEADER la aceasta functie:
-In primul rand nu voi fi inactiv Exclamation Exclamation
-Voi fii asupra membrilor pentru a nu face:Drive-By (DB), Deatch-Match aiurea (DM aiurea) Spawn-Kill (SK) si etc. Exclamation
-Voi da rank doar la cei ACTIVI si care au experienta afro
-Daca vreun PLAYER intra in factiune si sta doar 1zii-2-zile il voi pedepsi cu BLL (Black-List).
-Daca un player da testele si nu stiu vreo intrebare Question nu ii voi zice pe /w.
-Daca vreun membru ma va injura next /uninvite.
-Daca vreun player da WANTED aiurea next /uninvite + Restrictie 30zile sau daca nu sunt pe server va fii responsabil OWNERU (TrueBlooD) Sau ADMINU Wink Exclamation
-Si daca i-au LEADER nu o sa regreti iti PROMIT sunny santa





Salariile Federeal Bureau of Investigation:
*Rank 1:50k
*Rank 2:60k
*Rank 3:70k
*Rank 4:80k
*Rank 5:90k
*Rank 6:100k



Stiu Role-Play Exclamation Exclamation Exclamation

Acceptat ca Lider !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere Federal Bureau of Investigation  Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Federal Bureau of Investigation    Cerere Federal Bureau of Investigation  Empty

Sus In jos
 
Cerere Federal Bureau of Investigation
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere Bikers
» Cerere WestSide Crips
» Cerere EastSide Blood
» Cerere NordSide 14
» Cerere SouthSide 13

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LifeStyle-Romania :: LifeStyle-Romania Sa-Mp :: LifeStyle-Romania Sa-Mp :: Factiuni :: Cerere lider-
Mergi direct la: