LifeStyle-Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Acest forum apartine serverului de San Andreas Multy Player! Va rugam respectati Regulamentul!
 
AcasaAcasa  Zona FunnY Zona FunnY  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cerere Hitman Agency

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
TrueBlooD
Owner-Principal
Owner-Principal
TrueBlooD


Mesaje : 59
Data de înscriere : 05/11/2011

Cerere Hitman Agency Empty
MesajSubiect: Cerere Hitman Agency   Cerere Hitman Agency EmptyJoi Noi 24, 2011 10:09 am

Nick :
Level :
Poza stats :
Varsta :
Id skype :
Id mess :
Ai mai fost lider? :
Ai experienta in moderare? :
Motiv (200 cuv) :


(Cea mai frumoasa cerere v-a castiga dupa merit)
Sus In jos
sNs




Mesaje : 5
Data de înscriere : 10/12/2011

Cerere Hitman Agency Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Hitman Agency   Cerere Hitman Agency EmptySam Dec 10, 2011 10:28 am

Nick : sNs
Level : 3
Poza stats :Nu merge f8 scz
Varsta : 15
Id skype :sNs.sNs
Id mess : ingerash_dragutz_99
Ai mai fost lider? : Nu , dar am fost pe alte servere si ma descurc
Ai experienta in moderare? : Desigur

Motiv (200 cuv): deci in primul rand imi place Agentia Hitman si vreau sa ajung Liderul factiuni
Imi place ca fapt divers si vreau sa ajut serverul cu ceva ..sa ajunga si el o povara pe parcurs
Vreau sa ma un nume pe serverul acesta si sper dinh tot sufletul sa ia-u Lider
agentia Htman imi place ca nu-si dezvaluie identitatea contractele le lucreaza in liste fara sa fie vazuti de vreo persoana...eu find lider voi da toata silinta voi fi dragut cu membri si voi face toto ce pot pentru a fi factiunea mea si membri in siguranta.
Acuma TrueBloods nu te amagesc cu nu stiu ce cuvinte iti spun doar ce pot face si sper sa-mi acorzi sansa aceasta ca iti promit ca nu te voi dezamagi su nici o forma.
TrueBloods iti promit ca daca imi vei da sansa unui Lider asa de bun promit ca nu te voi dezamagi si voi da tot ce am in mine pentru a fi factiunea si serverul ceva in ROMANIA.
Nu voi da RANK UP , aiurea sau stiu eu Co_lider pe cineva care il cunosc sau ceva
fiecare pe munca lui si usor pas cu pas vor progresa si vor ajunge l un nivel mai mare
Contractele vor decurge bine voi da la fiecare membru..voi avea grije sa nu se certe si voi da tot ce pot cum spuneam
Factiunea aceasta merita un LIDER pe masura care sa aduca Hitman Agency la standardele necesare si sa decurga totul sub control voi recruta PAS CU PAS membri cu experienta voi da teste foarte grele si nu vor intra asa usor in factiune.
M-ia facut placerer sa fac cererea aceasta NU UITA TRUEBLOOD alege un Lider care crezi tu
Sper sa iau Lider MULTUMESC anticipat


Regulile care trebuie respectate de catre un membru al agentiei :

Un membru hitman este obligat sa respecte pe membri cu rank mai mare.
Un hitman trebuie sa aiba un vocabular decent atat fata de colegii sai din agentie cat si cu cei din jurul lui.
Unui hitman ii este interzis sa faca death-match (DM) fara motiv ( in afara cazurilor cand reprezinta auto-aparare sau are contract pe respectivul player ).
Unui membru hitman ii este interzis sa ceara contracte superiorilor lui.
Orice abatere mentionata duce la avertizarea hitmanului.(faction warn)


I. Rank UP:


Rank 2 => 20 ore + 1 saptamana vechime de la Rank 1
Rank 3 => 30 ore + 2 saptamani vechime de la Rank 2
Rank 4 => 40 ore + 3 saptamani vechime de la Rank 3
Rank 5 => Eu decid cine merita avand in vedere experienta,activitatea


II. Rank DOWN:

2 avertismente
Nerespectare lider/superior


III. Reguli:

Doresc membri seriosi. Respectati metoda de rank UP
Vreau sa vad cat mai multe ore jucate ,cat mai Role-Play, cu cutit, rifle sau sniper
Rank UP se va da si dupa activitatea saptamanala a membrilor, nu doar dupa orele jucate


Pana aici a fost cererea mea de LIDER si sper cu tot mai mare respectul sa fiu acceptat..
MULTUESCM anticipat


Ultima editare efectuata de catre sNs in Sam Dec 10, 2011 10:50 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
xBlake




Mesaje : 13
Data de înscriere : 10/12/2011

Cerere Hitman Agency Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Hitman Agency   Cerere Hitman Agency EmptySam Dec 10, 2011 10:44 am

Nick :xBlake
Level :6
Poza stats : See in game
Varsta : 16
Id skype :sorin-sorynel81
Id mess :cena_sorin
Ai mai fost lider? :Nu
Ai experienta in moderare? :Da...sa spunem Smile
Motiv (200 cuv) :Salut . Ma numesc sorin . Imi doresc leader la HitmanAgency pt ca stiu cu ce se ocupa aceasta factiune si mie imi place foarte mult sa fiu un assasin .Am experienta in jocul de sa:mp, asa ca daca imi vei da leader nu voi dezamagi pe nimeni . Ma stii , ma tin de server vreau sa il populam stateam singur pe el Smile , iar tu nu erai . DAca voi lua aceasta functie voi recruta DOAR playeri care stiu regulamentul si au o cerere cat mai buna . Voi ajuta fiecare membru cu tot ce voi putea . Nu voi fii nessy si imi voi bate joc de membrii mei . Hitman este o factiune care se ocupa cu assinarea playerilor . Voi incerca ssa fie cat mai multe contracte . Mmebrii HA nu voi muri niciodata de foame . Iti promit ca nu te voi dezamagi True Wink Cu RESPECT : xBlake
Sus In jos
TrueBlooD
Owner-Principal
Owner-Principal
TrueBlooD


Mesaje : 59
Data de înscriere : 05/11/2011

Cerere Hitman Agency Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Hitman Agency   Cerere Hitman Agency EmptySam Dec 10, 2011 11:35 pm

sNs a scris:
Nick : sNs
Level : 3
Poza stats :Nu merge f8 scz
Varsta : 15
Id skype :sNs.sNs
Id mess : ingerash_dragutz_99
Ai mai fost lider? : Nu , dar am fost pe alte servere si ma descurc
Ai experienta in moderare? : Desigur

Motiv (200 cuv): deci in primul rand imi place Agentia Hitman si vreau sa ajung Liderul factiuni
Imi place ca fapt divers si vreau sa ajut serverul cu ceva ..sa ajunga si el o povara pe parcurs
Vreau sa ma un nume pe serverul acesta si sper dinh tot sufletul sa ia-u Lider
agentia Htman imi place ca nu-si dezvaluie identitatea contractele le lucreaza in liste fara sa fie vazuti de vreo persoana...eu find lider voi da toata silinta voi fi dragut cu membri si voi face toto ce pot pentru a fi factiunea mea si membri in siguranta.
Acuma TrueBloods nu te amagesc cu nu stiu ce cuvinte iti spun doar ce pot face si sper sa-mi acorzi sansa aceasta ca iti promit ca nu te voi dezamagi su nici o forma.
TrueBloods iti promit ca daca imi vei da sansa unui Lider asa de bun promit ca nu te voi dezamagi si voi da tot ce am in mine pentru a fi factiunea si serverul ceva in ROMANIA.
Nu voi da RANK UP , aiurea sau stiu eu Co_lider pe cineva care il cunosc sau ceva
fiecare pe munca lui si usor pas cu pas vor progresa si vor ajunge l un nivel mai mare
Contractele vor decurge bine voi da la fiecare membru..voi avea grije sa nu se certe si voi da tot ce pot cum spuneam
Factiunea aceasta merita un LIDER pe masura care sa aduca Hitman Agency la standardele necesare si sa decurga totul sub control voi recruta PAS CU PAS membri cu experienta voi da teste foarte grele si nu vor intra asa usor in factiune.
M-ia facut placerer sa fac cererea aceasta NU UITA TRUEBLOOD alege un Lider care crezi tu
Sper sa iau Lider MULTUMESC anticipat


Regulile care trebuie respectate de catre un membru al agentiei :

Un membru hitman este obligat sa respecte pe membri cu rank mai mare.
Un hitman trebuie sa aiba un vocabular decent atat fata de colegii sai din agentie cat si cu cei din jurul lui.
Unui hitman ii este interzis sa faca death-match (DM) fara motiv ( in afara cazurilor cand reprezinta auto-aparare sau are contract pe respectivul player ).
Unui membru hitman ii este interzis sa ceara contracte superiorilor lui.
Orice abatere mentionata duce la avertizarea hitmanului.(faction warn)


I. Rank UP:


Rank 2 => 20 ore + 1 saptamana vechime de la Rank 1
Rank 3 => 30 ore + 2 saptamani vechime de la Rank 2
Rank 4 => 40 ore + 3 saptamani vechime de la Rank 3
Rank 5 => Eu decid cine merita avand in vedere experienta,activitatea


II. Rank DOWN:

2 avertismente
Nerespectare lider/superior


III. Reguli:

Doresc membri seriosi. Respectati metoda de rank UP
Vreau sa vad cat mai multe ore jucate ,cat mai Role-Play, cu cutit, rifle sau sniper
Rank UP se va da si dupa activitatea saptamanala a membrilor, nu doar dupa orele jucate


Pana aici a fost cererea mea de LIDER si sper cu tot mai mare respectul sa fiu acceptat..
MULTUESCM anticipat

sNs - Acceptat ca lider Hitman Agency
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere Hitman Agency Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Hitman Agency   Cerere Hitman Agency Empty

Sus In jos
 
Cerere Hitman Agency
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [Hitman Agency] Angajari
» [Hitman Agency] Antrenamente
» [Hitman Agency]Metoda RankUP
» [Hitman Agency] Lista cu membri
» Cerere NordSide 14

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LifeStyle-Romania :: LifeStyle-Romania Sa-Mp :: LifeStyle-Romania Sa-Mp :: Factiuni :: Cerere lider-
Mergi direct la: