LifeStyle-Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Acest forum apartine serverului de San Andreas Multy Player! Va rugam respectati Regulamentul!
 
AcasaAcasa  Zona FunnY Zona FunnY  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cerere WestSide Crips

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
TrueBlooD
Owner-Principal
Owner-Principal
TrueBlooD


Mesaje : 59
Data de înscriere : 05/11/2011

Cerere WestSide Crips  Empty
MesajSubiect: Cerere WestSide Crips    Cerere WestSide Crips  EmptyJoi Noi 24, 2011 10:14 am

Nick :
Level :
Poza stats :
Varsta :
Id skype :
Id mess :
Ai mai fost lider? :
Ai experienta in moderare? :
Motiv (200 cuv) :

(Cea mai frumoasa cerere v-a castiga dupa merit)

Sus In jos
wannaBE




Mesaje : 3
Data de înscriere : 10/12/2011

Cerere WestSide Crips  Empty
MesajSubiect: Cerere leader   Cerere WestSide Crips  EmptySam Dec 10, 2011 12:54 pm

Nick :wannaBE
Level :3
Poza stats : imageshack.us/photo/my-images/842/samp001xx.png/
Varsta :14
Id skype :Nu
Id mess :florin_2oo72009
Ai mai fost lider? :Nu
Ai experienta in moderare? :da
Motiv (200 cuv) :As vrea sa ma prezit Ma numesc Florin.Daca primesc lider vreau sa fac aceasta factiune ca la topicul de war-uri sa fie doar WIN.
O sa recrutez membri care sunt cat de cat buni la deagle,maturi , membrii care stiu eu ca sunt demni de aceasta factiune.
Aceasta factiune are nevoie de un lider activ.Eu cred ca voi fi in stare sa tin aceasta factiune in picioare si sa fim peste rivalii nostri.
Daca voi fi ales o sa fac toate sedintele , iar la sedinte voi da salariile si primele in functie de rank si activitate.
Daca un mebru nu a intrat de cel putin 7 zile pe server si nu mi-a zis mie sau nu a postat la inactivitate ,va fi demis!
Vreau ca membrii mei sa stie ce este respectul fata de sine si de ceilalti! Nu voi omite nimic si orice greseala va fi sanctionata dupa gravitatea sa.
Vreau sa imi ajut membri din factiune sa joace cat mai RP, si sa dea dovada de bun simt, sa aiba un limbaj cat mai decent, sa se respecte intre ei, si cel mai rau lucru vreau sa ii fac sa nu se urasca intre ei pentru ca unu are mai mare rank-ul ca celalalt .
Ma voi ocupa foarte serios si de topicurilor factiunii.
Voi fi foarte activ,chiar daca am sa fiu extenuat.
Am sa aleg un co-leader matur care sa ofere o impresie buna,ca playerii sa vada ca suntem educati. Daca voi fi acceptat ca lider voi face tot posibilul sa fiu un lider bun, cinstit, si corect.

In ce consta sedintele,vor fi asa:
O data pe saptamana, se va da rank-up ,salarii, si prime dupa activitatea membriilor.
Sus In jos
TrueBlooD
Owner-Principal
Owner-Principal
TrueBlooD


Mesaje : 59
Data de înscriere : 05/11/2011

Cerere WestSide Crips  Empty
MesajSubiect: Re: Cerere WestSide Crips    Cerere WestSide Crips  EmptyDum Dec 11, 2011 2:33 am

wannaBE a scris:
Nick :wannaBE
Level :3
Poza stats : imageshack.us/photo/my-images/842/samp001xx.png/
Varsta :14
Id skype :Nu
Id mess :florin_2oo72009
Ai mai fost lider? :Nu
Ai experienta in moderare? :da
Motiv (200 cuv) :As vrea sa ma prezit Ma numesc Florin.Daca primesc lider vreau sa fac aceasta factiune ca la topicul de war-uri sa fie doar WIN.
O sa recrutez membri care sunt cat de cat buni la deagle,maturi , membrii care stiu eu ca sunt demni de aceasta factiune.
Aceasta factiune are nevoie de un lider activ.Eu cred ca voi fi in stare sa tin aceasta factiune in picioare si sa fim peste rivalii nostri.
Daca voi fi ales o sa fac toate sedintele , iar la sedinte voi da salariile si primele in functie de rank si activitate.
Daca un mebru nu a intrat de cel putin 7 zile pe server si nu mi-a zis mie sau nu a postat la inactivitate ,va fi demis!
Vreau ca membrii mei sa stie ce este respectul fata de sine si de ceilalti! Nu voi omite nimic si orice greseala va fi sanctionata dupa gravitatea sa.
Vreau sa imi ajut membri din factiune sa joace cat mai RP, si sa dea dovada de bun simt, sa aiba un limbaj cat mai decent, sa se respecte intre ei, si cel mai rau lucru vreau sa ii fac sa nu se urasca intre ei pentru ca unu are mai mare rank-ul ca celalalt .
Ma voi ocupa foarte serios si de topicurilor factiunii.
Voi fi foarte activ,chiar daca am sa fiu extenuat.
Am sa aleg un co-leader matur care sa ofere o impresie buna,ca playerii sa vada ca suntem educati. Daca voi fi acceptat ca lider voi face tot posibilul sa fiu un lider bun, cinstit, si corect.

In ce consta sedintele,vor fi asa:
O data pe saptamana, se va da rank-up ,salarii, si prime dupa activitatea membriilor.

wannaBe - acceptat ca lider WestSideCrips
Sus In jos
TrueBlooD
Owner-Principal
Owner-Principal
TrueBlooD


Mesaje : 59
Data de înscriere : 05/11/2011

Cerere WestSide Crips  Empty
MesajSubiect: Re: Cerere WestSide Crips    Cerere WestSide Crips  EmptyJoi Dec 15, 2011 6:58 am

Se cauta Lider!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere WestSide Crips  Empty
MesajSubiect: Re: Cerere WestSide Crips    Cerere WestSide Crips  Empty

Sus In jos
 
Cerere WestSide Crips
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere Bikers
» Cerere Nuestra Familia
» Cerere Federal Bureau of Investigation
» Cerere NordSide 14
» Cerere SouthSide 13

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LifeStyle-Romania :: LifeStyle-Romania Sa-Mp :: LifeStyle-Romania Sa-Mp :: Factiuni :: Cerere lider-
Mergi direct la: