LifeStyle-Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Acest forum apartine serverului de San Andreas Multy Player! Va rugam respectati Regulamentul!
 
AcasaAcasa  Zona FunnY Zona FunnY  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 [SouthSide 13] Regulament de ordine interioara

In jos 
AutorMesaj
fuzzy




Mesaje : 101
Data de înscriere : 05/11/2011
Varsta : 35
Localizare : Tg-jiu

[SouthSide 13] Regulament de ordine interioara Empty
MesajSubiect: [SouthSide 13] Regulament de ordine interioara   [SouthSide 13] Regulament de ordine interioara EmptyVin Noi 25, 2011 10:00 am

1.Unui Membru South Side 13 ii este interzis sa Umble cu Un Northshide ( DeMis)
2.Unui Membru South Side 13 ii este interzis sa faca dm pe colegi (DeMis)
3.Unui membru South Side 13 ii este interzis sa aibe un limbaj neadecvat fata de lider si de membri factiuni(Demis)
4.Unui Membru South Side 13 ii este interzis sa faca Drive-By Ca Sofer (Demis)
5.Unui Membru South Side 13 ii este interzis sa faca SK excesiv (Demis)
6.Unui Membru South Side 13 ii este interzis sa de-a informati despre Gang (Demis+Interdictie)
7.Unui Membru South Side 13 ii este interzis sa Ceara Rank(Faction Warn)
8.Este strct interzis sa va omorati intre voi in locuri publice . Daca vreti sa va duelati aveti HQ sau Training Room . In caz contrar Faction warn sau chiar demis(i)
9.Cine organizeaza war-uri fara acordul meu , va fi avertizat cu Faction warn sau chiar demis .
10.Nu aveti voie sa jigniti membrii din aliana L.B.S. consideratii colegii vostri . Daca un membru din alianta LBS va jigneste / ataca , nu ripostati , faceti screen shot si imi trimiteti poza iar eu voi discuta cu liderul lui .
11.Unui Membru South Side 13 ii este interzis sa de-a arme unui Rival,Sex,Droguri(DeMis)
12.Nu aveti voie sa raspundeti la " Reclama un angajat South Shide 13 " inainte sa va dau eu acordul sa postati dovezile .
13.Nu aveti voie sa omorati / atacati intentionat membrii din alianta L.B.S , in caz contrar ve-ti fi demis(i)
14.Nu aveti voie sa faceti plangere membrilor South Side 13 ( DEMIS )
15.Prezenta la antrenamente este obligatorie ( 5 absente = demis )
16.Unui Membru South Side 13 ii este permis sa atace alianta rivala ( TJM , NS , WSC ) inclusiv hitmanii daca isi dau seama ca are contract pe el sau colegii sai (ATENTIE : Doar la HQ , si hitmani doar daca isi da seama ca are contract )
17.Unui Membru South Side 13 ii este interzis sa plece de la sedinta/antrenament fara voia leaderului/antrenorului. ( Warn Faction )
18.Unui Membru South Side 13 ii este interzis sa nu fie prezent la sedinta ( Fara invoire, sau caz special ) Warn Faction tot odata Leaderu trebuie sa posteze ora,data sediintei cel putin cu 2h inainte ca membrii sa aiba timp sa se informeze
19.2.Unui Membru South Side 13 ii este interzis sa aiba Job secundar LEGAL ! daca cineva este prins cu asa ceva ( DEMIS )



Sus In jos
 
[SouthSide 13] Regulament de ordine interioara
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LifeStyle-Romania :: LifeStyle-Romania Sa-Mp :: LifeStyle-Romania Sa-Mp :: Factiuni :: SouthSide 13-
Mergi direct la: